KING OF SWINGS

DUYUSAL MOTOR WORKSHOP’2024

2-3 AĞUSTOS tarihleri arasında, unutulmaz bir deneyime hazır mısınız? King of Swings Alex liderliğindeki özel atölye, duyusal gelişim dünyasına keyifli bir yolculuğa çıkarıyor.

Alex, tedavi müdahalelerini klinik, okul veya ev ortamında uygulamak için eşsiz fikirler sunuyor. Nefes, koordinasyon, zamanlama, denge ve güç gibi alanlarda destekleyici müdahalelerle dolu bu atölyede, faaliyetlerin nasıl modifiye edileceğini ve uyarlanacağını keşfedeceksiniz. Çocukların katılımını artırmak ve terapist-çocuk ilişkisini güçlendirmek için pratik yöntemler de paylaşılacaktır. Kendi bedenlerinizde deneyimleyerek öğrenmek için interaktif bir ortam sağlanacaktır. Son olarak, Alex, kendi duyusal ekipmanlarınızı minimum maliyetle nasıl oluşturacağınızı da tartışacak.

🎯 Hedefler:
Atölye sonunda katılımcılar, vestibüler, propriyoseptif ve dokunsal entegrasyonun önemini kavrayacak ve duyusal gelişimi destekleyen fikirler üretebilecekler. Evde ve okulda uygulanabilen DIY ekipmanları kullanarak etkili duyusal diyetler oluşturabilecekler. Ayrıca, faaliyetleri derecelendirme, adapte etme, modifiye etme ve uyarlama konusunda ustalaşacaklar.

📢 Sınırlı Katılım: Etkinliğimizde yerler sınırlıdır. Kontenjan dolmadan hemen kayıt olun erken kayıt indiriminden yararlanın!

BİLGİ AL, KAYIT OL

WORKSHOP ÖN KAYIT FORMU

    2-3 AĞUSTOS 2024

    ETKİNLİK PROGRAMI