1- DİNLİYORUZ

Bizi aradığınızda, uzmanımızın size yönelttiği aşağıdaki sorularla beklentilerinize uygun ve nitelikli bir oda tasarlayabilmek için taleplerinizi değerlendiriyoruz.

– Terapi odası alanınızın boyutları nedir? Ör: (En-Boy-Yükseklik)
– Odanın tavanı ne türden ve durumu nedir? Ör: Alçıpan, beton, asmolen veya açılır tavan.
– Tüm kapılar, kolonlar, kirişler ve pencereler nerede bulunuyor?
* Çalıştığınız bireyler hangi yaş grubundandır? soruları ile bir ön çalışma yapıyoruz.

Beklentilerinize uygun ve nitelikli bir oda tasarımını belirlemek için tasarımcımızın ve danışmanımızın da bulunduğu bir toplantı organize ediyoruz İhtiyaçlarınıza uygun odayı birlikte belirliyoruz. Detaylı ve ölçülü kroki istiyoruz, mevcut değilse oluşturulmasını talep ediyoruz veya bize yakın bölgede iseniz biz gelip keşif yapıyoruz.

2- TASARLIYORUZ

Sizlerden aldığımız fikir ve geri bildirimlerle çalışan tasarımcımız, ihtiyaçlarınıza uygun, duyusal zenginleştirilmiş müdahale odanızı tasarlayacaktır. Odanız, onu kullanan kişiler kadar özel ve değiştirilebilir olmalıdır Bu nedenle tasarımınız uzmanlığınıza özel ve ihtiyaçlarınıza uygun şekilde yapılmaktadır. Kullanımı pratik ve güvenli, birçok amaca uygun müdahale odanız için tüm gerekli materyalleri size özel tasarlamaktayız.. Tasarım ve ürün listeniz tamamlandığında, süreci tekrar gözden geçirmek ve tartışmak için uzman danışmanımız eşliğinde bir video konferans yapacağız.

3- ÜRETİYORUZ

Tasarım ve ürünler onaylandıktan sonra, size bir sözleşme göndereceğiz. Sözleşmenin onaylanması ve gerekli ödemenin gerçekleştirilmesinin ardından, ustalarımız hayallerinizdeki terapi odasını inşa etmeye başlayacak! Üretim ekibimiz, gerekliliklerinize uygun odayı kaliteli ve amacına uygun malzemeler kullanarak oluşturacaktır. Müdahale odanız için tasarımcımız ve ustalarımız eş zamanlı çalışacaklardır.

4- KURUYORUZ

Üzerinde anlaşılmış oda tasarımında yer alan Terapi odası materyalleri üretildikten sonra gerekli kalite kontrollerinden geçirilir.

Ürünler kendi iç onayımızdan geçtikten sonra Duyulab garantisi ile montaj işlemine geçilir. Montajı tamamlanan oda son kez gerekli sağlamlık ve güvenlik testlerine tabi tutulur.

Gerekli tüm testlerden başarıyla geçen oda çocuğunuz güvenle vakit geçrmesi için teslim edilir.

 

5- EĞİTİM VERİYORUZ

Uzmanlara gerekli müdahale ortamlarını oluşturmak işimizin önemli bir kısmıdır. Duyulab ile duyusal açıdan zenginleştirilmiş bir müdahale odasına sahip olmak ise yolculuğunuzda sadece başlangıç!

Çevreyi doğru şekilde kullanmak, bireylerin duyusal açıdan zenginleştirilmiş odaları deneyimleyebilmeleri ve en iyi şekilde yararlanmaları için önemli bir anahtardır. Duyulab ailesine katıldığınızda sadece oda kurulumu projeleriniz süresince değil, profesyonel iş hayatınızın birçok bölümünde sizleri destekliyoruz. Ekipmanlarınızı maksimum fayda sağlayacak şekilde kullanmanız ve yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanmanız için resmi web sitemizde bulunan uzmanlar için eğitimler bölümünü ziyaret edebilir, aklınızdaki sorular için online platformda, alanında uzman danışmanlarımız ile konuşabilirsiniz.